Heighway Pinball na ENADA Primavera 2017

Brytyjska firma Heighway Pinball postanowiła podbić włoski rynek i urządziła swoje stoisko na targach ENADA Primavera w Rimini. Właściciel firmy – Andrew Heighway dogadał się z firmami GLD oraz Europeantrade na temat dystrybucji swoich flipperów we Włoszech, jednak na stronach internetowych wymienionych włoskich firm próżno na razie szukać Aliena czy Full Throttle. W każdym razie przyznać trzeba, że stoisko Heighway Pinball na wystawie ENADA Primavera było przygotowane profesjonalnie i wyróżniało się na tle innych nie tylko zawartością.
Wydaje mi się, że Andrew zabrakło trochę szczęścia i wyczucia czasu, bo zdecydowanie większe „branie” jego automaty miały by na konkurencyjnych targach FEE w Riccione.
Na stoisku w Rimini Fiera zaprezentowano najnowsze Alieny w dwóch wersjach: standard edition, limited edition. Obecne też były dwie wersje Full Throttle z monitorem na backboxie i bez.
Niestety we Włoszech nie pojawiła się jeszcze 35th anniversary edition, poświęcona 35-tej rocznicy wejścia na ekrany kin pierwszego filmu z Obcymi. Ta ostatnia ma specjalną nalepkę na bokach z napisem 35th Anniversary Limited Edition i zmienioną grafikę na backboxie.
Możecie ją zobaczyć na fimiku zamieszczonym w sieci przez producenta.

Val B.

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne