Thunderbirds na AAA

W tytule nie chodzi o to, że debiutancki flipper australijskiego Homepina zasilany będzie bateryjnie tzw. małymi paluszkami.

AAA to skrót nazwy chińskiej wystawy Asia Amusement & Attractions Expo (AAA), więc nie lękajcie się, Thunderbirds jest zasilany typowo z sieci i właśnie miał swoją premierę na wspomnianych targach.

Na tego rocznej wystawie, która odbyła się w dniach od 3-go do 5-go kwietnia w China Import and Export Fair Complex Homepin miał swoje stoisko, a towarzyszyło mu ponad 1100 spółek z Chin i reszty świata, które swoje produkty porozstawiały na powierzchni 130,000m2.

Stoisko Homepina z Thunderbirdsem w roli głównej obsługiwali nasi przyjaciele z highwaygames.com, który to portal mocno zaangażował się w reklamę i promocję tego flippera. Jak widać na zdjęciach stoisko nie świeciło pustkami.

Na razie rzuconych zostało na rynek (głównie azjatycki) kilkadziesiąt pierwszych egzemplarzy tej maszynki. Jej produkcja ruszy na dobre w lipcu tego roku. Ponieważ cena Thunderbirds jest atrakcyjna – $4999, a serial któremu ten flipper jest poświęcony znany był w kilkudziesięciu krajach na świecie, więc z jego sprzedażą nie powinno być kłopotów.

Mam nadzieję, że ten ciekawy flipper wymyślony i wyprodukowany przez gościa o polsko brzmiącym nazwisku Kalinowski, trafi także do Polski.

Więcej o Thunderbirds przeczytasz tutaj.

Val B.

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne