Dystrybutorzy u Sterna

W gorącym okresie tuż po chicagowskim Pinball Expo, a przed listopadową wystawą IAAPA, gdzie Stern Pinball prezentował m.in. najnowszego flippera The Beatles, Gary Stern zaprosił do Chicago światowych dystrybutorów swojej firmy.

Zwiedzili oni nową fabrykę, która mieści się obecnie przy 2001 Lunt Avenue, a następnie odwiedzili miejscowe bar-arkady, nowe zjawisko łączące salon urządzeń rozrywkowych z barem i jedzeniem. W trakcie rajdu po mieście wpadli m.in. do FTW, Beercade, Emporium Wicker Park, Emporium Logan Square i Logan Arcade.

W imprezie wzięli udział Yaron Zur z PlayGame w Izraelu, Javier Gutiérrez Gómez i Mónica Palomares z Cocomatic w Hiszpanii, Murielle Lavole z Avranches we Francji, Emanuela Volta i Mauro Zaccaria z Tecnoplay, Włochy, Gabino i John Stergides Jnr z Electrocoin w Wielkiej Brytanii, Victor Bosquin z Seeben w Belgii i Aaron Wong z Chin.

Val B.

 

Na zdjęciu: Grupa dystrybutorów w fabryce Stern Pinball pod Chicago. (photo credit – Intergame). W roli gospodarzy Gary Stern i Doug Skor.

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne