Setka Catwoman od Sterna

Zaprojektowany przez Kaminkowa i Gomeza Batman 66 wciąż dobrze się sprzedaje, więc Stern Pinball postanowił podkręcić jeszcze zainteresowanie tym flipperem i planuje wypuszczenie na rynek wersji nazwanej Batman 66 Catwoman Premium Edition.

Specjalna edycja gry Batman 66 będzie miała nową grafikę przedstawiającą Julie Newmar jako Catwoman! Pierwszy cykl produkcyjny (tylko 100 maszyn) dostanie specjalną plakietkę sygnowaną podpisem Julie Newmar. Julie Newmar zagrała oryginalną Catwoman w serialu telewizyjnym z lat 60-tych wraz z Adamem Westem.

Jak wiecie, flipper Batman 66 powstał na 30-lecie działalności spółki Stern Pinball i 50-lecie wymienionego w tytule kultowego amerykańskiego serialu. Na jego backboxie znajdziemy słynne na całym świecie „Dynamic Duo” Batmana i Robina, które to pomaga, a nawet wyręcza policję w walce ze złem w słynnym komiksowym, mrocznym mieście Gotham. Teraz dołączy do naszych dzielnych „nietoperzy” Kobieta Kot.

Nad Batman 66 Catwoman Premium Edition pracował ten sam zespół, który stworzył Batmana 66. Projekt został zainspirowany przez Joe Kaminkowa z Ka-Pow Pinball, a prowadzony był przez szefa rozwoju produktu Stern Pinball, George’a Gomeza i programistę Lymana Sheatsa.

Oprócz zabawy z tytułem i grą, maszyna wyposażona jest w kolorowy wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości, zastępujący matrycę. W połączeniu z nową elektroniczną platformą CPU SPIKE-2 firmy Stern wyświetlacz umożliwia wyświetlanie grafiki wysokiej rozdzielczości i innowacyjnych animacji. Dzięki temu gra może wyświetlać rzeczywisty materiał telewizyjny z serii o Batmanie. Gra posiada też drugi wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości na polu gry w ramach interaktywnej funkcji gry.

Val B.

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne