Star Wars do użytku domowego

Krążące od kilku dni po flipperowych portalach informacje, że Stern Pinball na swoim stoisku na Comic-Con w San Diego ujawni nowy model flippera, wczoraj (18.07.2019) się potwierdziły.

Nie jest to jednak kolejny zarobkowy model z chicagowskiej fabryki na Lunt Avenue, a maszynka do domowego użytku dyskontująca popularność gwiezdnej sagi Star Wars. Flipper nazywa się Star Wars Pin i pozbawiony jest wrzutnika monet i dużego wyświetlacza LED do prezentacji wyników.

Nowy Star Wars Pin firmy Stern Pinball przenosi graczy do galaktyki Star Wars ™. Pin ™ jest wyposażony w funkcje, które zapewniają graczom pełną emocji grę, w tym wybór dialogów i materiałów filmowych z oryginalnej trylogii Star Wars ™, zmieniające kolory oświetlenie blatu, niestandardowy model Gwiazdy Śmierci oraz interaktywny model myśliwca TIE.

Łatwy w konfiguracji Star Wars Pin został zaprojektowany z myślą o trwałości konstrukcji i wykonany z użyciem oryginalnych części Stern Pinball używanych w zarobkowych modelach firmy. Pole gry umieszczono w stylowej obudowie ozdobionej grafikami wysokiej rozdzielczości. Oświetlenie wykonane zostało w całości w technologii LED zapewniającej optymalne kolory i znakomite efekty świetlne.

Star Wars Pin został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości rozrywki rodzinnej i przenosi zabawę na flipperze do domów na całym świecie” – powiedział Gary Stern, prezes i dyrektor generalny Stern Pinball, Inc.

Podobnie jak ostatnie modele flipperów firmy przeznaczone dla operatorów, Star Wars Pin wyposażono w system SPIKE ™, który umożliwia wykorzystanie grafiki wysokiej rozdzielczości i innowacyjnych animacji. SPIKE ™ zmniejsza także złożoność systemu i zużycie energii, co skutkuje zwiększoną niezawodnością i uproszczonym serwisem.

Cena proponowana przez Stern Pinball za Star Wars Pin to 4,499 USD

Val B.

                                                                                                                 Star Wars Pin na Comic-Con 2019 w San Diego (photo credit Pinside)

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne