Super Pinball Pong Pong Bar (Bubbles POP) z Tajwanu

Mój kolega ze Stanów przesłał mi zdjęcie tego dziwnego, chińskiego flippera i postanowiłem się nim zainteresować.

Z tego co zdołałem się dowiedzieć ten flipper, umożliwiający bezpośrednią rywalizację dwóch graczy w formule face to face, na rynku chińskim nazywa się Pong Pong Bar, natomiast jego eksportowa wersja to Bubbles POP.
Flipper ten został zaprojektowany i wyprodukowany w fabryce Wee Chin (WeChe) na Tajwanie.

W tym samym czasie na automacie może grać 2 do 4 graczy. Kulki są zwalniane automatycznie zamiast tradycyjnego mechanizmu wyrzutnika. Oświetlenie LED na boisku uzależnione jest od liczby graczy. Połączenie oświetlenia i efektów dźwiękowych zwiększa napięcie w grze. Operatorzy mają możliwość skorzystania z fabrycznie nastawionego trybu rozgrywki, ale mogą także ustawić własne.

Bubbles POP jest przyjazny dla rodzin. Wysokość maszyny i rozmieszczenie przycisków dostosowano dla dzieci. Przyciski po obu stronach panelu boiska w maszynie są przeznaczone dla dzieci, a przyciski w bocznych panelach maszyny dla osób dorosłych. Dzieci i dorośli mogą więc grać i cieszyć się grą wspólnie.

Bubbles POP występuje w dwóch wersjach, flipperowej w kolorze niebieskim i piłkarskiej w kolorze zgniłej zieleni.
Automat ma możliwość montażu dystrybutora biletów, co czyni z niego maszynkę redemption. Wyświetlacze wyników umieszczono w środkowej części.

Wymiary Bubbles POP to DxSxW 1594x799x963mm. Jego ciężar to 161 kg, ale producent wyposażył tego nietypowego flippera w kółka, by łatwo można go przemieszczać.

Val B.

 

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne