Heist Pinball od Multimorphica

Najnowszy flipper hulający na platformie P3 spółki Multimorphic nazywa się Heist!, czyli Napad.

Wygląda na to, że Multimorphic konsekwentnie poszerza bibliotekę swoich gier dostępnych na flipperowej platformie P3. Wszystkie flippery tej amerykańskiej spółki zostały zaprojektowane jako skrzyżowanie mechanicznych i wirtualnych stołów, zapewniając modułową konfigurację, która pozwala na łatwą zamianę górnej części gry, aby przekonwertować stół na coś zupełnie nowego.

Znany pierwotnie z systemu sterowania P-ROC, który umożliwił nowej generacji projektantów pinballi i firmom produkcyjnym wcielenie w życie nowych ekscytujących pomysłów i flipperów, Multimorphic rozpoczął sprzedaż platformy P3 Pinball pod koniec 2017 roku. Obecnie dostępne zestawy gier dla obudów P3 to Lexy Lightspeed – Escape From Earth, Cosmic Cart Racing i Cannon Lagoon, a pełna biblioteka gier firmy zawiera zarówno gry tradycyjne jak i redemption oraz gry zręcznościowe i mini gry.

Nowy flipper Heist! firmy Multimorphic pozwala graczom na wyzwolenie Ocean City od zła. W tym celu trzeba pokonać gościa zwanego Mr Big, złego władcę, który korumpuje wszystko i wszystkich. Gracze mają okazję wcielić się w jedynych sprawiedliwych w Ocean City i zorganizować tytułowy napad, by ostatecznie pozbyć się Mr Big’a. Poznaj Maggie Machado – Masterminda, Franklina Coopera – Safecrackera, Liz Sterling – Hackera, Leo Myshkina – Demolitiona, Willie Burnett – Drivera i Kat Burgess – Cat Burglar.

„Heist! zapewnia najbardziej wciągające wrażenia, jakie kiedykolwiek opracowano dla P3, z historią, grafiką, filmami i funkcjami gry, które wprowadzą Cię do Ocean City. Użyj nowej górnej łapki, aby umiejętnie strzelać kulami przez miasto, a następnie walczyć z dźwigiem pana Biga na różne sposoby na całym boisku. Inne dostępne w Heist! interaktywne funkcje obejmują celę więzienną, przekierowania na rampie i pętli, a nawet multiballa, by zapewnić Ci dostęp do tajnego laboratorium Mr Biga. Rekrutuj swoją załogę, konspiruj, unikaj gliniarzy i spraw by Mr Big dostał za swoje!”

Heist! to trzeci z kolei flipper oparty na platformie P3, po Lexy Lightspeed – Escape From Earth i Cosmic Cart Racing 2.0. Nowi klienci mogą kupić P3 z dowolną lub z wszystkimi istniejącymi grami na pokładzie, a dotychczasowi klienci mogą kupić „Napad” za ułamek ceny posiadanej już maszynki Multimorphica. Firma wycenia Heist! na 2500 $, plus ewentualne, kolejne 250 $ za zespół górnej łapki. Po zainstalowaniu zestawu górnej łapki, wymiana gry zajmuje mniej niż 2 minuty i nie wymaga narzędzi. Również każda nowa konfiguracja Heist! P3 będzie zawierała backbox z monitorem LCD.

Wciągający temat i szybka rozgrywka zasilane są przez system sterowania P-ROC. Płytka P3-ROC jest sercem systemu i w połączeniu z płytkami sterowników skutecznie zarządza elementami rozmieszczonymi na całym polu gry, którego charakterystycznym elementem jest ekran LCD. Ten zaawansowany system znacznie zmniejsza złożoność okablowania i serwisu.

Wszystkie elementy systemu można znaleźć i zamówić na stronie spółki Multimorphic.

Val B.

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne