Mandalorian – Gwiezdne Wojny wciąż na topie u Sterna

Mandalorian pinball oparty jest na bardzo popularnym serialu telewizyjnym kontynuującym sagę Star Wars.

Na blacie tego flippera rzuca się w oczy figurka Grogu (Baby Yoda). Gdzie Yoda tam i Moc, więc tuż pod figurką umieszczona została pułapka magnetyczna. Wszystkie modele posiadają mini playfield nazwany Encounter, a umieszczony w prawej górnej części blatu.
W modelu PRO obsługuje go jedna łapka, a w wyższych modelach dwie.

Mandalorian w wersji PRO

Mandalorian PREMIUM

Mandalorian Limitowana Edycja (LE)

Mamy tu też autentyczne wideo i audio z pierwszego i drugiego sezonu serialu oraz zapowiedzi w wykonaniu aktora Carla Weathersa (Greef Karga). Gra zawiera również kultową tytułową piosenkę Ludwiga Göranssona i ręcznie rysowaną grafikę autorstwa komiksowego artysty Randy’ego Martineza.
Za projekt tego flippera odpowiedzialny jest Brian Eddy. To jego druga maszynka po Stranger Things z 2019 roku.

Mandalorian – playfield Edycji Limitowanej

Jak zwykle u Sterna, Mandalorian produkowany będzie w wersjach Pro, Premium i Limited Edition. Model z edycji limitowanej w ilości 750 egzemplarzy będzie miał pełnokolorowe lustrzane szkło, inspirowane zbroją tytułowego bohatera Beskara, inną grafikę obudowy, malowane proszkowo okucia, tabliczkę z autografem projektanta, specjalnie wykonane rampy, ulepszony system audio, antyrefleksyjną szybę, silnik wytrząsarki, tabliczkę z numerem seryjnym i Certyfikat Autentyczności.

Firma zwiększyła w tym roku produkcję o 20 procent i planuje wzrost o kolejne 25 procent w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

„Gwiezdne wojny są ponadczasowe, a nasi gracze dobrze się bawili na każdym flipperze stworzonym na podstawie tej kultowej kosmicznej sagi” – powiedział Gary Stern, prezes i dyrektor generalny Stern Pinball. „Nasz nowy flipper, zainspirowany The Mandalorian, kontynuuje tę tradycję, oferując wciągającą i ekscytującą historię dla zupełnie nowego pokolenia fanów Star Wars na całym świecie. Współpracując z Lucasfilm, przenieśliśmy emocje i akcję z galaktyki Gwiezdnych Wojen do jedynej w swoim rodzaju flipperowej przygody, idealnej do każdego miejsca lub domowego gameroomu”.

Val B.

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne