Flippery JJP na ENADA Primavera 2022

Flippery amerykańskiej spółki Jersey Jack Pinball gościły na włoskiej wystawie automatów ENADA Primavera trzy lata temu.

Właściwie było to na wystawie FEE odbywającej się w pobliskim Riccione, ale to szczegół. Prezentowała je tam spółka Double Pinball S.r.l. Niestety, spółka Double Pinball znajduje się obecnie w fazie likwidacji.

Na szczęście Jersey Jack znalazł we Włoszech nowego dystrybutora, firmę Luxury Games z Sycylii, a konkretnie z okolic Katanii.
Trzeba przyznać, że firma urządziła swoje stoisko na targach w Rimini z rozmachem organizując konkurs dla gości, a na ich stoisku znalazło się miejsce dla sześciu maszyn JJP z Guns & Roses na czele i to w odsłonie Collector’s Edition (CE).

Pozostałe modele, które można było zobaczyć na stoisku to: Willy Wonka & the Chocolate Factory LE, Dialed In! CE, Pirates of the Caribbean CE, The Wizard of Oz i The Hobbit.
Zainteresowany byłem tylko zagraniem na Guns & Roses, szczególnie że była to topowa wersja tej maszynki, ale konkurs, a potem awaria skutecznie mi to uniemożliwiły.

Zobaczymy, czy Sycylijczycy poradzą sobie skuteczniej ze sprzedażą maszyn JJP na włoskim rynku. Nadchodzi sezon, pandemia chyba wygasa, więc jest nadzieja. Jak jednak będzie, jak zwykle pokaże czas.

Val B.

 

 

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne