Flippery na targach IAAPA 2022 w Orlando

Na odbywających się w dniach od 15 do 17 listopada 2022 r. targach IAAPA Expo poświęconych wyposażeniu parków rozrywki i automatom rozrywkowym, swoje stoiska miały czterech amerykańskich producentów flipperów.

Na stoisku numer 412 swoje ostatnie modele prezentował Stern Pinball. Oprócz najnowszego James Bond 007, można było tam zobaczyć także modele: Deadpool, Mandalorian, Godzilla, Rush, Star Wars i Jurassic Park.

Kolejnym producentem z Chicago, który przywiózł swoje flippery do Orange County Exhibition Centre był American Pinball. Na stoisku numer 640 należącym do tej firmy zagościły: Oktoberfest, Houdini, Hot Wheels i najnowszy – Legends of Valhalla.

 

Z kolei odnosząca sukcesy na polu produkcji tzw. remake’ów – Chicago Gaming Company (stoisko nr 200) zaprezentowała w Orlando najnowszego Cactus Canyon.

Ostatnie, ale nie najgorsze stoisko należało do Jersey Jack Company, która jakiś czas temu przeniosła się z Lakewood w New Jersey do stolicy flipperów, czyli Chicago. Można tam było zobaczyć najnowszego flippera ich produkcji, czyli Toy Story 4 oraz Guns & Roses.

Zdjęcia: Stoisko Stern Pinball (Robert Mucha www.kalkomat.com), American Pinball, CGC i wejście na targi (Michał Rycerz https://kiddierides-ritter.pl/, JJP (facebook JJP).

Val B.

Dostępne jest wznowienie wszystkich trzech części polskiej trylogii o flipperach. Idealny prezent Mikołajowo – świąteczny dla każdego miłośnika flipperów, który jeszcze go nie ma.

Zapytaj o cenę vabank@go2.pl

 

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne