Flippery na targach EAG 2023 w Londynie

Na styczniowej wystawie automatów do gier EAG 2023, która odbyła się jak zwykle w hali ExCel w Londynie, można było zobaczyć i przetestować najnowsze flippery amerykańskiej spółki Stern Pinball oraz Super Hoop hiszpańskiego Bitronica.

Ostatnie modele Stern Pinball prezentowała na swoim stoisku brytyjska firma Electrocoin. W Londynie pojawiły się Jurassic Park, Godzilla, Rush oraz najnowszy James Bond 007, wszystkie w wersji PRO. Towarzyszył im jeszcze James Bond 007 w wersji PREMIUM. Niestety do Londynu nie dotarł flipper poświęcony słynnemu agentowi 007, a wypuszczony z okazji 60 lecia pierwszego filmu o Bondzie.

Wszystkie maszynki na stoisku Electrocoina podłączono do systemu Insider Connected umożliwiającego rywalizację graczy na całym świecie w dowolnym czasie. Nad automatami górował monitor prezentujący wyniki graczy, którzy zalogowali się do systemu.

Electrocoin to nie jedyne stoisko na EAG, na którym można było spotkać flippery. Hiszpański Bitronic przywiózł do Londynu dwa egzemplarze modelu Super Hoop poświęconego koszykówce.

Val B.

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne