Wznowienie polskiej „trylogii” o flipperach

Drukarnia PRINTIMUS wykonała właśnie dodruk kompletu trzech książek o flipperach po polsku. Mowa o „Kulka dziką jest 1, 2 i 3”.

Ten zestaw książek spięty okolicznościową banderolą jest obecnie dostępny na Allegro, ale można także nabyć go bezpośrednio od autora i uzyskać jego dedykację. Wystarczy napisać maila na adres vabank@go2.pl

Znajdziecie tam materiały o konstruktorach flipperów z polskim pochodzeniem. Mowa o Steve (Szczepanie) Kordku, Edwardzie Krynskim, czy Tedzie Zale (Zalewskim). Kordek ma na swoim koncie konstrukcję ponad stu modeli EM, Krynski około 300, a kilkadziesiąt Ted Zale.

Autor regularnie odwiedzał w ciągu ostatnich 30 lat europejskie i amerykańskie wystawy urządzeń rozrywkowych, na których prezentowano także flippery. Jeśli więc szukacie jakiegoś modelu flippera z ostatnich lat z pewnością jego opis znajdziecie w którejś z trzech książek.

Jeśli zatem jesteś miłośnikiem lub kolekcjonerem flipperów albo po prostu graczem, to książki te są dla Ciebie. Książki są bogato ilustrowane flipperowymi ulotkami, które autor namiętnie zbiera od lat, a dodatkowo można w nich zobaczyć zdjęcia, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

FLIPPERY.com.pl

Flippery

– Gra, a właściwie masę gier – tych samych, ale nie takich samych

– Zabawa, gra z maszyną i/lub innymi ludźmi, turnieje, a nawet poważne zawody o randze mistrzostw kontynentu czy świata

– Hobby, kolekcjonerstwo, naprawa, ulepszanie techniczne i wizualne